"Wielkie włoskie wakacje" - spotkanie autorskie z Jolantą Kosowską w Sobótce

sobota, 22 lutego 2020, 16:00-18:00
71 / 715-16-25

Jest już wspólną tradycją – Autorki, jak i naszą – premierowych spotkań w ŚOK towarzyszących wydaniu każdej nowości czytelniczej pani Jolanty. Wszystkie te wydarzenia otacza atmosfera sympatii, bliskości, a nawet wręcz familiarności. A to za sprawą wieloletnich kontaktów Pani Jolanty z Sobótką, również z nami, wiernymi tu czytelnikami. Urodzona na Opolszczyźnie, związana z Opolem i Wrocławiem, obecnie zadomowiona na dobre w Dreźnie; z zawodu lekarka, specjalistka trzech dziedzin medycyny, swój czas dzieli między pracę zawodową, ukochane podróże i właśnie pisanie.

Pisarka opublikowała dotąd 8 powieści, a 12 lutego wydaje najnowszą – efekt wielokrotnych pobytów w gorącej Italii – „Wielkie włoskie wakacje”.

Powieść jest entuzjastycznie recenzowana przez pierwszych czytelników, zawiera wszystko, co wspaniała literatura mieć powinna: wciągającą zmysłowo fabułę zakończoną zaskakująca puentą, w tle pięknych bujnych krajobrazów wśród owianych sławną historią miejsc, bohaterów obdarzonych temperamentem i bogatym życiem wewnętrznym… A także mądre przesłanie…

Zapraszamy serdecznie na spotkanie i delektowanie się ucztą „Wielkich włoskich wakacji”  

Regionalne Centrum Kultury Słowiańskiej
ul. Fryderyka Chopina 25, 55-050 Sobótka

22.02.2020, godz. 16.00