Przedsiębiorstwo Mięsno-Garmażeryjne „Galicja”

Niemcza , ul. Ogrodowa 6
+48 74 837 69 26

Rodzinna firma, której największym bogactwem jest wielopokoleniowa tradycja wytwarzania wędlin tradycyjnych, funkcjonuje na rynku od 2000 roku.

Przez lata konsekwentnie doskonalili swj fach, by klienci "Galicji" mogli rozkoszować się smakiem staropolskich wędlin i wyrobów garmażeryjnych z najlepszej jakości mięsa. Niepowtarzalne receptury, unikatowe kompozycje przypraw i dbałość o najwyższą jakość wyrobów wędliniarskich i podrobowych to ich bogactwo, którym pragną podzielić się z Państwem.

Jaka jest tajemnica głębokiego smaku polskich wędlin, produkowanych w zakładzie mięsnym „Galicja"? Tradycyjna receptura wytwarzania wyrobów wędliniarskich przywieziona została przez rodzinę Matusiewiczów ze wschodu dawnej Polski – z regionu Wołynia (obecnie teren Ukrainy) na Dolny Śląsk, do Niemczy.

W zgodzie z pokoleniową tradycją, łączącą smaki wołyńskie z niemczańskimi, swoje aromatyczne kiełbasy, szynki, boczki i wyroby garmażeryjne produkują z najlepszej klasy mięsa wieprzowego. Dostarczają je gospodarstwa znane z „Dobrej Praktyki Rolniczej i Dobrej Praktyki Hodowlanej” (ścisła kontrola weterynaryjna, wyłączenie GMO). Jako producent wędlin spełniających najwyższe wymagania zdrowotne i smakowe, nie firma nie uzywa środków chemicznych. Stosują wyłącznie naturalne przyprawy, wśród których są m.in. sól, pieprz, czosnek oraz majeranek. Firma "Galicja" wdrożony system jakości HACCP.

Miejsca w pobliżu

Niemczański Ośrodek Kultury

Rynek 32
Niemcza

Bank Spółdzielczy w Ząbkowicach Śląskich Oddział w Niemczy

Rynek 10
Niemcza

Urząd Pocztowy Filia w Niemczy

Niemcza

Trasy w pobliżu