Malina Spod Ślęży

Sobótka Górka , Wierzbowa 22
607989045

Chcielibyśmy obdarzyć również Was Malinową Pasją, dlatego oddajemy do Waszych rąk syropy malinowe prosto spod góry Ślęży. Dojrzałe owoce zebraliśmy ręcznie z naszej plantacji. Recepturę -na zdrowie -stworzyliśmy w oparciu o tradycyjny sposób przetwarzania malin, gdzie aromat, kolor i smak pozostają bez zmian. Sok z malin, tłoczony na zimno, zachowuje swoją witalność. Dodany cukier gwarantuje jego trwałość. Syrop po zagotowaniu jest rozlewany do szklanych opakowań 300 ml i zapieczętowany nakrętką twist off. Nasze przetwory szczelnie zamykamy, aby w zimowe dni delektować się smakiem wspominając ciepłe lato. W butelce sok z malin stanowi nie mniej niż 70% jej objętości, a cukier dodany w zbalansowanej ilości łagodzi cierpkość owoców.

Podoba nam się rozwój regionu ślężańskiego ukierunkowany na promowanie tradycyjnych, naturalnych produktów lokalnych, których jest tu tak wiele! Malina Spod Ślęży również uczestniczymy w tej społeczności. Cieszy nas to, że tradycja wytwarzania miodów, przetworów, wypieku chleba oraz przeróżnych rękodzieł jest taka popularna. Napawa optymizmem, że z dnia na dzień powiększa się grono osób, które szukają nie tyle certyfikatów ekologicznych, co właśnie naturalnych produktów, wolnych od chemii, wytwarzanych tradycyjnymi metodami.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą -„pamiętajcie o ogrodach, przecież stamtąd przyszliście...”

Malinę można spotkać pod Ślężą, w wyznaczonych miejscach, gdzie promują się lokalni producenci. O każdej akcji będziemy informować za pośrednictwem funpage na FaceBook. https://www.facebook.com/malinaslezy?fref=ts  Położenie plantacji: Gmina Mietków.

Dystrybucja trwa do wyczerpania zeszłorocznych zapasów.

Miejsca w pobliżu

Piwo Sobótka Górka

Osiedle Browarniane 34
Sobótka Górka

Akwarele Władysława Dzielnickiego Sobótka

ul. Chopina 29
Sobótka

Regionalne Centrum Kultury Słowiańskiej, Sobótka

Chopina 25
Sobótka

Trasy w pobliżu